Salonik Howrse jest miejscem, w którym można znaleźć graczy oferujących różnorodne usługi. Sitterów, grafików, hodowców czy innych. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę.

Administracja

Nocta | nocta.k@hotmail.com | GG: 50508389
gabriel12 | hashichomik@gmail.com | GG: 49888206

VIP'y

VIP'y bloga to osoby, które podarowały nam wiele darowizn na nagrody do konkursów. Dziękujemy! Mogą oni również za darmo wstawiać reklamy do bocznego paska strony.

Blessed Guru

Ważne Daty

Konkurs: Nagłówek i Favicona (26/08/17 - 26/09/17)
Głosowanie na ulubiony blog oraz grafika (16/09/17 - 30/09/17)
Nabór do Załogi (02/09/17 - 01/10/17)
Nowy konkurs (01/10/17)

Reklamy

Aby wstawić swoją reklamę (bloga, informacja o sprzedaży czy inne) do bocznej kolumny, napisz do administracji. Max. 320px - 200px

Koszt reklamy: 100 000eq lub 1 kupon w zamian za 2 miesiące.


PILNE! Poszukuje uczciwego sittera. Wiecej szczegółów u Vicci

Poszukiwana osoba do współtworzenia bloga grupowego sci-fi. Mile widziane doświadczenie w blogosferze. PasztecikKonkurs za Punkt Dorastania. 20 losów konkuruje o rzeczy z Czarnego Rynku w losowaniu chybił trafił. Kolejne losy kosztują konia, albo zaproszoną osobę. Pandemonium.

Obserwatorzy

Popularne

Ulubiony Blog

Ulubiony Grafik

Graficy: NewMooni & Fragonia

||
Usługi: Wszystko, czego dusza zapragnie. Od wyboru do koloru.
Cennik: Darmowe
Oferty: Oferujemy pełne szablony na blogspot, nagłówki, animacje w gifie, instrukcje graficzne, pomoc w CSS, banery, ikony, awatary oraz przerywniki. Mamy oczywiście swoje zasady, więc przed złożeniem zamówienia, prosimy zapoznać się z regulaminem.
Strona Internetowa: Sister's Of The Template

*Zamówienia składasz pod ostatnim postem. Zanim jednak to zrobisz, sprawdź dokładnie, czy dana graficzka ma status: Aktywna i czy przyjmuje zamówienia.
*Nie wykonujemy szablonów na blogi z treściami erotycznymi lub zawierającymi dane skopiowane z innych blogów.
*Zapamiętaj również, że to Ty bierzesz odpowiedzialność za zdjęcia umieszczone na banerze/avatarze bądź innym dodatku graficznym!
*Każda graficzka ma prawo odrzucić, bądź porzucić zamówienie, a także przekazać je drugiej graficzce, jeśli sama nie ma pomysłu na jego wykonanie.
*Na wykonanie szablonu mamy czas nieograniczony, wiec proszę nas nie poganiać!

Jeżeli skorzystałeś/łaś z usług NewMooni & Fragonia pozostaw komentarz pod tym postem i podziel się swoimi doświadczeniami.
W komentarzu możesz również ocenić jej pracę - 1/10 = nie polecam | 10/10 - bardzo polecam!

4 komentarze

 1. 11/10, naprawdę gorąco polecam! Mam zaszczyt używać szablonu od Fragonii na swoim blogu, a na różnych innych, które odwiedzam, cieszyć oczy pracami wszystkich graficzek z SOTT, i absolutnie nie żałuję. Są świetne, szybkie i bardzo utalentowane. Podziwiam ich dzieła - każdy kto je zobaczy, z pewnością także się zachwyci. Za swój szablon będę na wieki wdzięczna ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się nie otwiera strona internetowa, bo, cytuje, "Połączenie nie jest prywatne. Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z www.sisters-of-the-template.blogspot.com"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm... Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Poszukam informacji i dam znać, gdy czegoś się dowiem.

   Usuń
  2. Już działa. Link był nieprawidłowo wpisany i dlatego nie działało.

   Usuń